KATTECH - Firma z tradycją

Profesjonalizm od 2008 roku!

Informacje o Firmie

Zajmujemy się importem i eksportem używanych maszyn rolniczych i budowlanych. Nasza działalność rozpoczęła się w 2008 roku pod nazwą C&C. Firma KATTECH powstała z połączenia doświadczenia firm C&C oraz KATPOL. W przeciągu 10 lat działalności nauczyliśmy się bardzo dobrze jak poruszać się na rynku maszyn w Polsce i w Europie. Specjalizujemy się w sprzedaży używanych maszyn, głównie koparko-ładowarek, ładowarek teleskopowych, miniładowarek, minikoparek oraz ciagników rolniczych i sadowniczych renomowanych marek takich jak JCB, CAT, Case, Komatsu, Atlas, Terex, John Deere, MF, Deutz-Fahr, Manitou, Renault, Kubota, Fermec, Matbro, Merlo, International, Zetor oraz wielu innych...

Doświadczenie właścicieli, pracowników i międzynarodowe kontakty, jak również bardzo dobra współpraca ze stałymi oraz nowymi klientami, pozwalają sukcesywnie rozwijać naszą firmę, aby zapewnić państwu odpowiednie maszyny w bardzo dobrym stanie technicznym i konkurencyjnej cenie.

Głównymi klientami KATTECH są firmy budowlane, przedsiębiorstwa specjalizujące się w usługach komunalnych, rolnicy, sadownicy oraz osoby prywatne rozpoczynające przygodę z własną działalnością.

Oprócz sprzedaży maszyn zajmujemy się też skupem lub przyjmujemy inne maszyny w rozliczeniu. Współpracujemy z bankami i firmami leasingowymi, które finansują transakcje na ogólnie dostępnych warunkach.

Oferujemy również wynajem maszyn bez operatora. Interesują nas oferty długoterminowe powyżej 6 miesięcy.

W chwili obecnej poszerzyliśmy działalność, i oferujemy usługi komisowe. Przyjmujemy maszyny na plac, dzięki czemu nasi klienci sami ustalają cenę sprzedaży.

W niedalekiej przyszłości chcemy nawiązać współpracę z producentami nowych maszyn i świadczyć usługi dealerskie.


Kontakt

tel:  +48 506-991-149 (Krzysztof)
tel:  +48 510-402-604 (Marek)
tel:  +44 754-2267013 (Fryderyk)
tel:  +48 733-878-633 (Agnieszka)

e-mail: biuro@kattech.pl